Nabídka práce

Neustále se snažíme zlepšovat a rozšiřovat naše služby a proto hledáme do našeho kolektivu nové kolegy a kolegyně. Od každého očekáváme spolehlivost a loajalitu. 

 

Volná pracovní místa:

  • Stavební dělník, zedník:

Na tuto pozici hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy, kteří budou mít chuť pracovat a učit se novým věcem. Vyuční list v oboru výhodou, ne však podmínkou. Další výhodou je ŘP sk.B. Na oplátku nabízíme stabilní zázemí společnosti, přátelský kolektiv, platové ohodnocení 25 000 - 35 000 kč/měsíc. Až 5 týdnů dovolené.

 

  • Elektrikář, montér:

Na tuto pozici hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy, kteří budou mít chuť pracovat a učit se novým věcem. Podmínkou je výuční list v oboru. Výhodou je ŘP sk.B. Nabízíme práci v mladém kolektivu, moderní vybavení, platové ohodnocení 25 000 - 35 000 kč/měsíc. Až 5 týdnů dovolené.

 

  • Pracovníky úklidu:

 Do kancelářských prostor hledáme pracovnice úklidu. Požadujeme ukončené základní vzdělání, samostatnost, smysl pro pořádek, pečlivost. Nabízíme pravidelnou pracovní dobu, firemní vybavení, platové ohodnocení 14 700 kč/měsíc, 4 týdny dovolené.

 

  • Řidič sk.C:

Hledáme šikovného a zodpovědného řidiče nákladního automobilu Mercedes Atego - nosič kontejnerů pro dopravu stavebního materiálu, sypkých hmot, převoz stavebního vybavení (např.lešení, apod...), odvoz suti a podobně dle potřeb. Strojní průkaz výhodou. Platové ohodnocení 20 000 - 30 000 kč/měsíc. Až 5 týdnů dovolené.

 

 

Kontaktujte nás